Štěňata/ Puppies

Všichni zájemci o naše štěňátko jsou pravidelně informování o jeho vyývoji prostřednictvím  zasílaných fotografií, od 4. týdne je možnost štěňátka navštěvovat. Můžete tak být svědky jejich vývoje už od narození.

Při odchodu od nás obdržíte CD se všemi fotkami Vámi vybraného štěňátka, samozřejmě všechny dokumenty, hračku, balíček krmiva do začátku, obojek  a vodítko a spoutu důležitých rad a informací.Pro všechny, kteří o to projeví zájem, mají štěňátka u nás i po odchodu zajištěn chovatelský servis - poradenství, úprava srsti, možnost předvedení na výstavách,  ad.

Naše štěňátka hledají pouze takové domovy, kde budou součástí Vaší rodiny a budou moci s vámi sdílet bydlení uvnitř domečku nebo bytu a kde budou mít láskyplnou péči po celý život.

Klademe důraz na správnou socializaci a zdraví našich odchovů!

Pokud jste zde, na našich stránkách, potřebné informace nenašli nebo Vás zajímají další informace o štěňátkách nebo našich kokršpanělech a plánovaných vrzích, prosím, kontaktujte mne e-mailem či telefonicky - více kontakty.

Prosím, vezměte na vědomí, že odpovězeno bude pouze na seriózní dotazy ! Na sms, nepodepsané e-maily a prosté dotazy na cenu neodpovídáme.

Cena za štěňátko anglického kokršpaněla v ČR se běžně pohybuje v rozmezí 20 000 - 40 000 kč a záleží na výstavních předpokladech, pohlaví, zbarvení, zdraví a rodokmenu štěňátka.