Výstavní úspěchy

07.05.2014 08:40

V dubnu a květnu naši kokři a naše odchovy absolvovaly několik výstav. Jejich výsledky mne velmi potěšily.

Nejdříve se prředvedla Doris (Cannella Dolce) v Ostravě. V silně obsazené třídě mladých dostal velmi pěkné hodnocení a známku V3/6 od paní rozhodčí Jindřišky Bendové.

Na Mezinárodní výstavě v Opoli, PL se předvedl její brácha Cortez (Crema al Limoncelo), který nám asi všem vyrazil dech, když se ze svého výstavního debutu v dospělácké třídě vrátil s res. CACIB!!! POsuzovala paní Beata Petkevice, Litva. Velké gratulace Karino!

Největší  zastoupení bylo jako již tradičně na klubové výstavě v Brně, kde se předvedl jeden chlap - Retík (Amaretto), který obdržel známku V4/, čehož si od paní rozhodčí Sue Shinkfield velmi cením.

Holky se předvedly postupně ve třídě mladých, meztřídě a otevřené. V mladých získala V4/7 Meli (Caramella Mou), její sestra v mezitřídě VD3/5, protože se vůbec nepředvedla v pohybu :-/ a dcera Izi Angie (Ballerine Angélique) ve velmi početné třídě otevřené dostala VD/10 od paní rozhodčí M. Lester.

Jsme velmi spokojení s výsledky, děkuji majitelům svých odchovů za prezentaci na výstavě a těm, kteří se v kruhu nepředvedli za příjemnou návštěvu (Tarfi a Bizi).

 

from left: Cannella Dolce "dorisů - Amaretto "Ret" - Ballerinne Angélique "Angie" - Caramella Mou "Meli"

 

Amaretto Sirrah Shine V4

 

Caramella Mou Sirrah Shine V4

 

Cannella Dolce Sirrah Shine - VD 3

 

Ballerine Angélique Sirrah Shine VD

 

 

Výstava Ostrava Cannella Dolce Sirrah Shine V3: