Události posledních měsíců

26.11.2013 15:51

Jak už to v životě bývá, někdy člověk začně zanedbávat své povinnosti. Tentokrát to postihlo aktualizaci webu, takže to hodlám alespoň trošku napravit a jak již nadpis říká, pochlubit se událostmi posledních měsíců.

Jsou to události nejen pozitivní, ale i smutnější, naštěstí ale s dobrým koncem. A když jsem to už nakousla, tak o tom hned ze začátku...

Ona nešťastná událost se týká Tarfíka, Miluščina syna, který přežil na konci září autonehodu. Díky neskutečné obětavosti a lásce svých páníčku se Tarfík dobře zotavuje a doufám, má před sebou spoustu šťastných a veselých let života. Tímto celé rodině Musilových opětovně děkuji za všechno, co pro Tarfíka udělali, že to nevzdali, i když to vypadalo beznadějně, Tarfík dostal šanci žít a k mé neskutečné radosti ji lapnul a nepustil se! :-)

Další události již nemají tu hořko sladkou příchuť.. Izi dokončila šampionát Slovenska a Polska, Ben splnil podmínky pro udělení junior šampiona Polska, v Čechách má naběhnuto 2x CAJC a rentgen DKK, DLK a OCD dopadly velmi dobře DKK - B/B, DLK 0/0 a OCD clear, takže jsme splnili všechny podmínky pro uchovnění, které budeme absolvovat teď na závěr roku.

Na poli výstavním se začali objevovat také Miluščiny děti, a to jak z prvního tak druhého vrhu. V Mladé Boleslavi v srpnu se předvedl Amaretto - Retík, který dostal známku V2,ve stejný měsíc na krajské výstavě v Ostravě debutovala Caramella - Meli, která dostala velmi nadějnou,  v Polsku se na několika výstavách předvedl Limoncello - Cortéz, který dostal vždy velmi nadějnou, v Budějovicích v řijnu zkusila svou první a doufám, že ne poslední výstavu Canella - Dorinka, která dostala velmi nadějnou a velmi krásné hodnocení od specialisty na plemeno, pana P. Studeníka a nakonec v listopadu v Praze debutovala Liquiritia - Annie ve třídě mladých, kde oproti výrazně starší konkurenci zaostávala především v předvedení, dostala od specilisty na plemeno pana P.Šulcka V3. Za doprovod na většinu akcí chci poděkovat Jitce, paničce Angie, která nám dělala společnost na daleké cesty, které jsme letos za výstavami absolvovali!

Poslední akce letošního roku, tradiční adventní výstava Cocker clubu v Brně bude také s naší účastí, i když z mé strany spíše pasivní, než aktivní, Cortéz si ti vyzkouší ve třídě mladých! Těším se na tu podívanou na neskutečných 169 přihlášených psů, na kamarády, známé a skvělou atmosféru, která jistě nebude chybět a a ty dobroty se mi už teď sbíhají sliny! Na viděnou v Brně! ;-)