Prešov

12.09.2011 06:30

Jsme zpátky ze Slovenska. Celý víkend byl moc fajn - setkání s přáteli a nové zkušenosti, pěkné počasí, super výsledky, co víc si přát?

V sobotu jsem měla premiéru na speciální světové výstavě slovenských kopovů jako vedoucí kruhu. Byla to velká sláva, jak se na tak prestižní výstavu sluší, akorát organizace by mohla být lepší. Pro souběžný průběh bonitace to bylo dost hektické a práce bylo až nad hlavu, ale nakonec se to nějak zvládlo.

Druhý den, zase s panem rozhodčím Rykem, jsme měli v kruhu přes 40 psů různých plemen z 6. a 7. skupiny. Byla to pěkná podívaná, mám tyto lovecké psy moc ráda, s panem rozhodčím se mi skvěle pracovalo, zapisovatelka Janka byla taky moc šikovná, takže jsme všechno hladce a rychle zvládli, tak jsem akorát stihla odběhnout vedle do kruhu odhandlovat Milly a Izi. K mé velké radosti jsme obdrželi V1, CAC a obě holky ještě  získaly v konkurenci dospělých fen ze své barevné varianty titul Vítěz Slovenska 2011!!! Obě hlavně za dobrý pohyb, který paní rozhodčí Kristina Tar upřednostňovala. V konkurenci o BOB jsme již neuspěli, ale nevadí. Nakonec paní rozhodčí zhodnotila všechny psy, kteří šli o BOB a řekla co se jí na kterém líbí a proč upřednostnila právě konkrétního psa. Bylo to velmi příjemné a jsem ráda, že jsme takto důstojně zakončili výstavní sezónu.

Jsme moc šťastná!