Plánované vrhy a informace pro zájemce

26.11.2012 13:06

Další vrh plánujeme na začátek roku 2013, kryta bude Milly (Kráska z Karamelu Brakemon). Očekávaná zbarvení štěňátek jsou hnědá s páleném, černá s pálením a zlatá. Pro další informace nabo předběžnou rezervaci štěňátka mě kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Předpokládané krytí Izi (Javu Javu Izomer) by mělo následovat v roce 2014, kdy se mi, doufám, splní můj sen a pes, kterého dlouho obdivuji se stane otcem našich štěňátek. Předpokládané zbarvení štěňat bude hnědý bělouš, hnědo-bílá, oranžový bělouš, oranžovo-bílá, modrý bělouš a černo-bílá.

 

Všichni zájemci o naše štěňátko jsou pravidelně informování o jeho vyývoji prostřednictvím pravidelně zasálaných fotografií, od 3. týdne je možnost štěňátka navštěvovat. Můžete tak být svědky jejich vývoje už od narození.

Při odchodu od nás obdržíte CD se všemi fotkami Vámi vybraného štěňátka, samozřejmě všechny dokumenty, hračku, balíček krmiva do začátku, obojek  a vodítko a spoutu důležitých rad a informací. Štěňátka mají u nás i po odchodu zajištěn chovatelský servis - poradenství, úprava srsti, možnost předvedení na výstavách, pohlídání  ad.

Naše štěňátka hledají pouze takové domovy, kde budou součástí Vaší rodiny a budou moci s vámi sdílet bydlení uvnitř domečku nebo bytu a kde budou mít láskyplnou péči po celý život.