Novinky uplynulých týdnů

16.07.2013 09:06

Delší odmlka neznamenala, že se u nás nic neděje, právě naopak, děje se toho dost :-)

Po výstavě v Polsku následovalo Intercannis Brno s Benem. Byla jsem dost skeptická, co se týče posudku od rozhodčího, ale nakonec jsem byla velmi mile překvapena a spokojená :-) Beník sice nevyhrál, dostal V2, ale s moc pěkným posudkem a pochvalou rozhodčího, pana M. Kašpara a toho si velmi cením.

Byla to taky jeho první výstava uvnitř v hale a nemá opravdu s ničím problém. Je to pohodář :-)

Následující víkend jsme mířili do Košic resp. Velké Idy. Tady se předvedla Izi, v tradičním třídním složení holek z Košic jsme byli V2, bohužel nemáme potřebná res. CAC, takže musíme přihlásit ještě jinam, což se zrovna dost nehodí, kvůli nedávnému hárání půjde s kondicí jen dolů :-/ Ale snad srpen ještě trochu srsti vydrží.

No a poslední nejčerstvější událostí je klubová výstava v Praze, kde se předvedl Ben a poprvé i Tarfík. Oba kluci si vedli výborně a Beník dostal V1, CAJC a Tarfík VN1! Gratulace páníčkům Tarfíka! Navštívit nás přišel ještě bráška Toník, takže "rodinná" akce bya hojná, parádně jsme si to užili.

Bohužel, kapacita na zdejším webu je téměř vyčerpaná a nedovolí mi přidat fotky. Co nevidět bude zřízen web  pro ukládání fotek, kde si je budete moci prohlédnout, prosím o trpělivost.