Miluška poslední týden gravidity

19.01.2013 14:59

V pondělí jsme byli na veterině na kontrolu Milušky a její drobotiny. Tušila jsem, že štěňat tentokráte bude zřejmě více, ale to, co jsme viděla, jsem si nepředstavovala ani v nejdivočejších snech...Už na ultrazvuku to vypadalo dost hojně, nechtělo se mi věřit, tak jsem byla přemluvena k rtg snímku...když se fotka zobrazila an obrazovce, šla jsem do kolem. Něco takového jsme ještě nikdy neviděla...no, posuďte sami, zda byste chtěli mít v břichu takové nadělení:

Očekáváme tedy vrh až 10 štěňat. Je Vám určitě jasné, milí návštěvníci, že od pondělí jsem pomalu oka nezamhouřila s očekáváním nastávajícího brzkého porodu, neb s tak početným vrhem to mohlo nastat každou minutou. Miluška to ale nesta dobře a takto si ještě stejný den běhala po lese:

 A tady je již obrázek z dnešního dopoledne, kterak se Miluška válí ve sněhu, venku jí to pořád baví. Sice už neběhá jako v pondělí, ale moc se těší do sněhu, a hned se tam pěkně vyválí, dokud ještě má čas a malí jsou pěkně v teple u Milušky schovaní.

A zde odpolední siesta...Izi si klidně udělá s nastáající mamky polštář. Miluška má ale zlatou trpělivost...