Národní výstava Szilvaszvarad Maďarsko

25.04.2011 22:35

Dneska jsme spokojeně nespokojení s výstavou v Szilvaszvaradě...

Začalo to dobře, po projíždce národním parkem jsme dojeli na úžasné místo na výstaviště v Szilvaszvaradu. Atmosféra byla úžasná, stánky s se skvělými dobrotami a perfektními předváděčkami a plno dalším zbožím, v každém stánku něco jiného :-) Prostor pro vystavovatele byl opravdu velký, žádná tlačenice u kruhů se nekonala, a dokonce kryté obřími hangáry, chránící vystavovatele před nepřízní počasí,no co víc si přát dokupy s krásnou hornatou krajinou v pozadí.

První nastoupila Izinka, v konkurenci 6 fen se nám podařilo skvělé 2 místo s výbornou známkou.

Pak jsme šli s Miluškou, Milly samozřejmě pokračovala v hrbení stejně jako na výstavě v Košicích, takže začátek ořesný, ale pak už to šlo. Na stole jsme dostali hodnocení výborná a šli jsme do lajny rozhodnout o pořadí. Po kolečku jsme dostali první místo. Byla jsem nadšená...ale ne na dlouho...rozhodčí přišel ke stolu a řekla "change excelent for very good"...no a to jsem se vážně nas... zřejmě v Portugalsku neexistuje V bez titulu a tak aby nám nedal CACe, tak nám změnil známku. No, takže mi sklaplo a šli jsme.

Pak jsem si zpravila náladu, koupila jsem holkám pěkné přívěšky se jménem a telefonním číslem a  nové předváděčky, zajeli jsme si na výlet do Egeru a dali si úžasnou tortu :-)

Takže závěrem: Szilvaszvarad super, už se těšíme na další ročník, ale Jose Homem De Mello už nikdy více.