Klubová výstava psů Kačina

10.05.2011 19:30

Z klubové výstavy vezeme úžasné výsledky, ani se mi o takovém úspěchu nesnilo!

Kráska z Karamelu Brakemon V2, res.CAC třída otevřená

Javu Javu Izomer V1, CAC třída otevřená

 

Byla to zatím nejlepší výstava kterou jsem zažila! Všechno klaplo na 200%! Cesty prázdné, z Petřvaldu za 3 hodiny na Kačině :-) Celý den krásně svítilo sluníčko, takže jsem se stihla i opálit, všude kolem rozkvetlé šeříky a nádharná kulisa zámku dodala výstavě to správné kouzlo. Rozhodčí, pan Duško Piljevič, ač měl na posouzení sedmdesátku kokrů oplýval výbornou náladou, vtipkoval a v kruhu dělal opičky, takže se dalo dívat nejem na krásné psy ;-)

Nejdříve jsem šla do kruhu s Miluškou, ve třídě byly přihlášené 2 feny - Milly a Wild Sunny Flower Marcato Line. Bylo mi jasné, že se nejdem poprat o první místo, stačila mi výborná. A dopadlo to na výbornou a ještě res.CAC, takže mi spadla čelist :-)

Izinka měla nastoupit spoečně s dalšími 2 fenami - Haradwater Stand By Me a True Winter Awake Lady Anarion, ale osud tomu chtěla jinak, takže nastoupila sama a dostala ocenění výborná, CAC.

Takže teď už jen doufat, že to není první a poslední CAC, který jsme získali a že příští rok si KAčinu zopakujeme, na takové místo se ráda zase vrátím.