CACIB Nitra

20.11.2011 22:22

Nějak mi došla šťáva. Cestou domů v autě jsem nemohla zavřít klapačku a těšila jsem se, až budu moc napsat o našem Nitranském víkendu, ale...nějak nenacházím slova...

V sobotu v 7 hodin dorazíme na výstaviště, přebírám si věci pro vedoucího kruhu. Tak neodolám a hned se mrknu, jakou mají holky konkurenci, celkem jsem se pobavila :-) Bez šance. Ale však co, tak si holky zase procvičí výstavní přededení, přiznám se, jsem se na to vykašlala a od Prešova jsme cvičili jen minimálně. A byla to i zatěžkávací zkouška pro holky. Protože jsem pracovala, tak jsme nemohla holky vystavit, takže jsem si domluvila handlerku. byla jsem opravdu zvědavá, jak se Milly vyrovná s handlingem naprosto cizím člověkem. Izi, ta se předvácá s cizím člověkem mnohem lépe než se mnou, ale Milly, byla velká neznámá...jak běžel čas, tak jsem začínala mírně nervóznět, protože handlerka nikde nebyla. Pam mi "moje"zapisovatelka z kruhu Viky nabídla, že její kamarádka vystavuje psy, takže přišla a domluvily jsme se, že je vystaví ona. Verča, nová handlerka, si s holkama hned poradila, i s Miluškou a zkamarádily se.Nechtělo se i věřit, že Milly, takový mamánek, takový šok přežije, ale přežila a prezetovala se pěkně. I přesto obě holky dostaly VD. Ale nevadí, děkuji Verči, že se holkám celý den věnovala a že je hezky předvedla. Domluvily jsme se, že pokud ji vyjde čas, předvede holky i v neděli. Izinku dovedla k pěknému res.CAC :-) Milly, už nesthla. A tak přišel na řadu obávaný okamžik, Milly vystaví přítel Libor. Naštěstí, jsem to nevěděla, protože bych asi zešílela. Jen mi pak přišel oznámit:" Izi ma res.CAC a Milly CAC a hádej kdo Milly vystavil :-))). No já!" a tak můj největší dík patří jemu, nejen zato, že vyběhal s Miluškou CAC, ale hlavně zato, že všechno odřídil, vybalil a sbalil, staral se o holky a všechno obstaral.

Večer, jsme se ještě byli podívat na Izinčiného ženicha Lestera. Holky se s tím nepáraly, vběhly si rovnou na gauč...No prostě jsme byli všichni skvěle přijati a jsem moc ráda, že jsme měli tu možnost přijet. Lester je velký fešák, moc se mi líbí! Izi to ještě neví, ale jí se bude líbit taky! :-) Takže snad příští rok se můžeme těšit na jejich štěňátka.

 

Translete to english later....