Odkazy/ Links

Chovatelské stanice/ Kennels

ČR/Czech:

CHS Alla Vaniglia www.allavaniglia.cz/

CHS Black Petrs www.blackpetrs.com/

CHS Certe Comitia certecomitia.webnode.cz/

CHS Ebonira ebonira.webnode.cz/

CHS Eburon Mystery www.eburonmystery.cz/

CHS Faledo www.faledo.ic.cz/

CHS Moravia Mystery www.moraviamystery.com/index.htm

CHS Od Princezny Kačenky www.odprinceznykacenky.cz/

CHS Sant Tulip www.santtulip.cz/vitejte/

 

Polsko/Poland:

CHS Bleper´s www.blepers.pl/

CHS Cocking www.cocking.spaniele.pl/

CHS Donatio Regia www.donatioregia.webpark.pl/

CHS Ebony Empire www.ebonyempire.spaniele.pl/

CHS Eluda www.eluda.republika.pl/

CHS Izomer www.izomer.lap.pl/

CHS Jasionowe Góry jesionowegory.cal.pl/

CHS Margaret´s Pride www.margaretspride.pl

CHS Modus Vivendi www.modus.of.pl/

CHS Molto Bene www.moltobene.pl/

CHS Renmil www.renmil.com/

CHS Royal Antidoum www.royalantidotum.republika.pl/

CHS Lastug www.lastug.republika.pl/

CHS Perfect Partner www.cocker-spaniele.pl/

CHS Solnikowa Dolina cockerspaniel.ubf.pl/news.php

CHS Wrzeciono Czasu wrzeciono.republika.pl/

CHS Sunshine Sunday www.spaniele.pl/sunshinesunday/

CHS Xilander www.xilander.pl/

CHS Zlota Grota www.zlotagrota.poznan.pl/

CHS Z Polany Klapouchego www.bassety.pl/

CHS Z Zywieckej Rudzy www.zzywieckiejrudzy.spaniele.pl/

 

Maďarsko/Hungary:

CHS Pearl Lagoon pearllagoon.hu/

CHS Athina´s Product www.athinas-product.hu/

CHS Bright Sight brightsight.atw.hu/

CHS OF Vama´s Dogs www.vamasdogs.hu/

CHS Giuditta Hadrianus www.ghadrianus.atw.hu/

CHS Royal Friend www.royalfriend.atw.hu/

CHS Rizi-Bizi rizibizicockers.uw.hu/

CHS Serci sablespaniel.uw.hu/

CHS Ság- hegyi Zafír www.zafircockers.atw.hu/

CHS Mesztegnyei www.mesztegnyei.freeweb.hu/

Cockerteam www.cockerteam.extra.hu/

 

Německo/Germany:

CHS Abbandons www.abbadons-spaniels.de/

CHS Aglaia´s www.aglaias.de/

CHS Aus dem Lienetal www.cocker-lienetal.com/

CHS Bee´s Legacy www.bees-legacy.de/

CHS Dolittle´s www.dolittles-cockerspaniel.de/

CHS Ebony´s www.ebonyscocker.de/

CHS Hannascocker www.hannascocker.de/

CHS Königs www.koenigscockerspaniels.homepage.t-online.de/startframe.htm

CHS Merlin´s www.merlins-cockerspaniels.de/

CHS Mixed-Pickels www.my-mixed-pickles.de/

CHS Of Classic Line www.ofclassicline.de/

CHS Of Luna´s Dynasty www.dynasty-cocker.de/

CHS Saltire www.saltire-cockers.de.vu/

CHS Snoopy´s www.snoopys-cocker.com/

CHS The Little Wizzard www.thelittlewizard.de/

CHS Timbo´s www.timbos-cocker.de/

CHS Van De Dollardhoewe www.dollardhoeve.com/

CHS Vom Aachener Wald www.vom-aachener-wald.de/

CHS Vom Der Bergkämpe www.beepworld.de/members63/cockerspaniel-bergkaempe/

CHS Vom Forstwiese www.cocker-forstwiese.de/

CHS Vom Livendahl www.cocker-vom-livendahl.de/

CHS Vom Marschenland www.stuebinglaasch.de/

CHS Vom Moorsbachtal www.cocker-vommoorsbachtal.de/

CHS Vom Odenwald www.englisch-cocker-spaniel.de/

CHS Vom Rosenhof www.cocker-und-setter.de/

CHS Vom Schloss Hellenstein www.cocker-springer.de/

CHS Vom Süntelstein www.cocker-suentelstein.de/

CHS Vom Zuechter www.zwinger-vom-venusberg.de/

CHS Von Der Beyenburg www.beyenburg-cocker.de/

CHS Von Der Weinquelle www.cocker-von-der-weinquelle.de.vu/www.almaleo.com/

 

Litva/Lithuania:

CHS Tema www.temakennel.lt/

CHS Teikas www.ventspilsdog.lv/teikas_house/

 

Ukrajina/Ukraine:

CHS Cannis Millenium www.canis.kiev.ua/

CHS Style Of Mary www.cocker.com.ua/

CHS Under Wizard´s Spell cocker.od.ua/

www.spaniel.dp.ua/

 

Itálie/Italy:

CHS Di Cesarina www.dicesarina.com/

CHS Francini´s www.franciniscocker.it/index1.htm

CHS Della Kalesa  www.dellakalesa.it/

CHS Vado Recupero E Torno www.cocker-clumber.it/intrococker.html

CHS Roxicocker www.roxicocker.com/

CHS Senza Fine www.senza-fine.com/cockering.html

CHS Marveil www.marveil.it/

CHS Monteregale Mythical´s www.cockermonteregale.com/

CHS Della Giuliana www.spanieldellagiuliana.it/

CHS Almaleo www.almaleo.com/

CHS Zahir Cocker www.zahircocker.it/

 

Chovatelské kluby/Clubs

Cocker Club CZ www.cockerclub.cz/

Cokerspaniel Club Slovakia www.cockerspanielclub.sk/

KCHLS www.kchls.cz/

Klub Spenieli i Psow Dowodnych www.klubspaniela.pl/

Maďarský chovatelský klub www.spanielclub.hu/

ESA - European spaniel asociation www.eurospaniel.org/

 

Ostatní/Others

Cocker Spaniel Angielski - servis internetowy serwis_spaniele.republika.pl/

Forum o spanielach www.spaniele.pl/

Kokr info www.kokr.info/

ČMKJ www.antee.cz/cmkj/

ČMKU www.cmku.cz/

SKJ www.skj.sk/

Zwiazek Kynologoczny w Polsce www.zkwp.pl/zg/

Krmivo Brit www.krmivo-brit.cz/

náš profil na webu Brit www.krmivo-brit.cz/chovatelska-stanice-psu/sirrah-shine/9702

Maďarský kennelklub www.kennelclub.hu/

Výstavy v Maďarsku www.hod-dog.hu/

Kennel Union Ukrajina www.uku.com.ua/english/index.html

FCI www.fci.be/

kombinézy na míru: royalstyle.xt.pl/

Předváděcí vodítka, kosmetika: eshop.salonoliver.cz/

 

Zdraví/ health

Genomia www.genomia.cz/cz/

Laboratorium Dajbych Slovakia www.prcdtest.com/sk/

Vetlab www.vetlab.pl/

Veterinární klinika Veticea www.veticea.cz/

Veterinární klinika Vetmed www.vetmed.cz/

- posuzování DKK pro plemeno anglický kokršpaněl

Veterinární klinika CTVET: www.ctvet.cz/

Veterinární klinika Vetpark: www.vetpark.eu/

- posuzování dědičných očních vad pro plemeno anglický kokršpaněl

 

Handleři/Dog handlers

Jitka Svobodová www.vizsla-handling.ic.cz/

Pavlína Píchová paja.greynie.com/

Jana Pekařová www.kokr-handling.wbs.cz/

Ivana Pekařová www.sany-handling.websnadno.cz/Home.html
Veronika Olešovská, SK doghandling.weebly.com/