Výsledky NV Ostrava

14.04.2012 20:04

Po delší době jsem měla tu čest dělat u kokrů v kruhu. Bylo to fajn dopoledne s pěknými kokříky a spoustou známých.

Výsledky zde:

ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL – ČERNÝ A ČERNÝ S PÁLENÍM

Psi – mladých

Alwaro Small Butterfly (King  Of Hearts Made In Austria x Luisa Sant Tulip)                          V1

Psi – otevřená

Coko Rosmery  (Simon Rosmery x Greiss Rosmery Sant Tulip)                                           V2,r.CAC

Falco Rosmery  (Grand Sant Tulip x Betty Rosmery)                                                           V1,CAC, NV

Feny – mladých

Heda Rosmery (Simon Rosmery x Brandy Rosmery)                                                           nenastoupil

Feny – mezitřída

Gréta od Bukové Studánky (César od Bukové Studánky x Ira Z Chalupecké Louky)             VD2

Hiddy Od Bukové Studánky (Shavian As Promised x Cilka Od Bukové Studánky)                  V1,CAC, NV

Feny – otevřená

Fiona Od Bukové Studánky (Keaton Black Pers x Daffy Od Bukové Studánky)                     V1,CAC

Feny – pracovní

Bright Star Kokrus (Chaver Royal Purcher x Anuschka Princess Kokrus)                            V1,CAC

Feny – vítězů

Canberra Z Černého Slezska (Earthly Look Black Pers x Fytty Moravia Mystery)                V1

ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL – OSTATNÍ JEDNOBAREVNÍ

Psi – mladých

Key Sunshine Z Čertorájů (Goddy Z Čertorájů x Hanelle Z Čertorájů)                              VD1 ?

Psi – mezitřída

Elton Rosmery (Simon Rosmery x Brandy Rosmery)                                                      VD1 ?

Psi – otevřená

Amber Black Petrs (Claramand High Flyer x Rebecca Black Petrs)                                   V1, CAC

Feny – mladých

Elhoney Royal Antidotum (Manupi´s Brad A New Day x Arabella Royal Antidotum)            V1

Sébia Brakemon (Cyrano Brakemon x Beeberry Brakemon)                                           VD2

Feny – mezitřída

Fany Rosmery (Grand Sant Tulip x Betty Rosmery)                                                       V1,CAC

Feny – otevřená

Bailey Prinecess Kokrus (Chavez Royal Purcher x Anuschka Princess kokrus)                 V2, r.CAC

Betty Rosmery (Venture z Vejminku x Zita Cora Rosmery)                                           V1, CAC

Feny – pracovní

Ira  Z Chalupecké Louky (Fidelio Made In Austria x Bonie Z Lesních Chalup)                 V1,CAC

ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL – OSTATNÍ JEDNOBAREVNÍ

Psi – mladých

Good Day Sunshine Tipperlin ((Cassom Hey Jude x Tipperlin Inky Pinky)                  nenastoupil

Ruby z Blatova (Yatagan z Blatova x Ninna Ricci Z Blatova)                                     V1, CAJC, BOJ,BOV

Psi – mezitřída

Kogel Mogel Izomer (Royal Friend Let´s Talk About Sex x Galaktyka Izomer)            VD1

Psi – otevřená

Kosma-Teus Izomer Royal Friend Let´s Talk About Sex x Galaktyka Izomer)            VD2

North Devil Sant tulip (Yatagan z Blatova enigma z Blatova)                                     V1,CAC

Psi – pracovní

Simon z Blatova (Speaggle-Waggel´s Xavier x Gerda z Blatova)                              V1,CAC

Feny – dorost

Gvendolin Blac Petrs (Lynwater Sea Star x Ceria In Blue Black Petrs)                             VN1

Feny – mladých

Quiet Cool Night Benchmark (Coatline Johny B. Good x Cockergold Cool Blue Night)       nenastoupil

Stella  Z  Blatova (Speaggle-Waggel´s Xavier x Gerda z Blatova)                                   VD1 ?

Feny – mezitřída

Caramella Divus Donum (Bret Pod Dědkovou Horou x Avalanche Divus Donum)               V1

Coccinella Divus Donum (Bret Pod Dědkovou Horou x Avalanche Divus Donum)               VD3

Crystal Orange Of Lady Anarion ((Speaggle-Waggel´s Xavier x Angelika Lady Anarion)     VD2

Feny – otevřená

Bangee Black Petrs (Tamalann Buxus Sempervirens x Ceria In Blue Black petrs)              V1,CAC

Bonetty Black Petrs (Tamalann Buxus Sempervirens x Ceria In Blue Black petrs)              VD2

Feny – pracovní

Mandy Z Blatova ( Fairy Paly Vom Rauhen Holz x Zita Z Blatova)                                     V1,CAC

Feny – veteránů

Gaffa Galida (Leopold Vom Riesengelinge x Fantazja Galida)                                           V1,BOV